×

Güven üzerine kurulu bir topluluk

Tüm dünyada, doğrulanmış profil bilgilerinin yer aldığı 45 milyondan fazla üyeye sahip güvenilir topluluk.

Yol arkadaşını sen seç

Diğer üyelerin profillerine baktığında, kimliklerini doğrulayıp doğrulamadıklarını ve Facebook ile LinkedIn'deki arkadaş sayılarını görebilirsin.

Puan ve yorumlara bak

Yol arkadaşını seçerken, daha önce kendisine diğer üyeler tarafından verilmiş puan ve yorumlara bakabilirsin. Bu puanlar, sana o üyenin topluluk tarafından ne kadar tavsiye edildiğiyle ilgili fikir verecektir.

Daha fazla bilgi sahibi ol

Üyelerin, yolculuk tercihlerine ve kısa öz geçmişlerine bakarak onlarla ilgili daha da fazla bilgi sahibi olabilirsin.

Tüm profiller kontrolden geçiyor

Sistemimizdeki tüm profiller, fotoğraflar, puanlar, yolculuk ilanları ve yorumları, toplululuğumuzda güven ve saygıyı korumak amacıyla üye ilişkileri ekibimiz tarafından kontrol ediliyor.

Sigorta

BlaBlaCar, profesyonel bir taşımacılık hizmeti değildir. Platformumuz bir yolculuk ilanında teklif edilebilecek koltuk sayısına ve talep edilebilecek masraf katkı payına sınır getirir. Yolculuk ilanı veren sürücüler, sadece yol masraflarını paylaşırlar ve kâr etmezler. Mevcut mevzuat kapsamında, zorunlu trafik sigortanı bu nedenle etkileyecek bir kısıtlama bulunmamaktadır

Yolculuğa çıkmadan iletişime geç

Platformumuzun güvenli mesajlaşma sistemini kullanabilirsin. Yolculuktan önce yol arkadaşını tanıyabilirsin ve buluşma noktasına kolaylıkla beraber karar verebilirsiniz.

Ekibimize her zaman güvenebilirsin

Profesyonel üye ilişkileri ekibimiz haftanın 7 günü sana yardımcı olmaya hazır.